زیست 70 درصد با حرف آخر

دانش آموزان در درس زیست شناسی به سه دسته تقسیم می شوند. دسته اول: زیست را میخوانند و تست میزنند و به بالای 40 درصد نمیرسند. دسته دوم: زیست را خوانده و تست زده و بین 40 تا 70 درصد میزنند. دسته سوم: زیست را خوانده و تست زده و بالای 70 میزنند. هر سه دسته یک نقطه اشتراک دارند و آن هم تست زنی سریع و بدون شک است. ما اینجاییم که این درد را درمان کنیم. ما در زیست حرف آخر به شما آموزش دهیم که چطور هنگام تست زدن وقت زیادی تلف نکنیم و بین گزینه ها شک نکنیم. و چطور بتوانیم زیست را بالای 70 درصد بزنیم

در ویدیوی زیر استاد شعبانی و شاکری روشی را به شما معرفی خواهند کرد که سوالات زیست را زیر 30 ثانیه پاسخ داده و هیچگاه بین گزینه ها شک نکنید.

[

تدریس 4 لایه ای در زیست حرف آخر

کلیپ بالارو حتما ببین. همونطور که در کلیپ بالا دیدی زیست در موسسه حرف آخر شامل 4 لایه اصلی و یک لایه برنامه ریزی دقیق و کاربردی هست. این 4 لایه اصلی عبارتند از :

  • پویانمایی
  • الگوی تست زنی ( 7 الگوی طلایی تست زنی در زیست شناسی)
  • عبارات درست و نادرست
  • کتاب الگو تا رتبه

اطلاع از تدریس 4 لایه ای و دریافت یک هدیه از زیست حرف آخر:

اگه میخوای زیست شناسیو درست بخونی، با اصول آموزشی آشنا بشی، در کمتر از 30 ثانیه تستای زیست رو حل کنی، با همه شیوه های تست زنی آشنا بشی کافیه فرم زیر رو تکمیل کنی:

فرم اطلاع از تدریس 4 لایه ای و دریافت یک محصول رایگان زیست

با تکمیل فرم بالا شما بطور کامل راجب 4 لایه اصلی اطلاع پیدا کرده و یکی از بهترین محصولات حرف آخر رو میتونید بصورت کاملا رایگان دریافت کنید.

پونمایی و انیمیشن سازی در حرف آخر:

هر آنچه در زیست حرف آخر می بینید با استفاده از پویانمایی و انیمیشن های دو بعدی و سه بعدی تدریس شده است.

برای اولین بار در ایران و جهان کل زیست در 120 دایره تدریس شده است. حتی اگر صفر صفر هستی و رشته ریاضی ، انسانی هم هستی باز میتونی با این سبک تدریس، زیست رو به بهترین روش یاد بگیری.

در کلیپ زیر یک نمونه از این دایره که مربوط به گلبول قرمز است را ببین و روش تدریس رو ببین تا باور کنی حتی اگه صفر هستی میتونی بترکونی:

هدیه ویژه رایگان حرف آخر در راستای عدالت آموزشی :

اما در راستای عدالت آموزشی یک محصول 5 روز با حرف آخر که 15 درصد کنکور شمارا تضمین می کند به شما بطور رایگان هدیه می کنیم. یک خبر عالی اینکه علاوه بر تدریس بخش هایی از تمام دروس شامل ادبیات ، عربی ، دین و زندگی، زبان انگلیسی ، ریاضی ، فیزیک ، شیمی شما می توانید 20 دایره از 120 دایره زیست شناسی را بطور کاملا رایگان دریافت کنید.

برای دریافت رایگان 20 دایره از 120 دایره زیست و دریافت محصول 5 روز با حرف آخر کافیست فرم زیر رو تکمیل کنی

فرم دریافت پکیج 5 روز با حرف آخر و 20 دایره زیست شناسی