استاد منتظری، مدیر و مدرس ریاضی حرف آخر

معرفی استاد منتظری، مدرس ریاضی

استاد عبدالرضا منتظری مدیر و موسس مجموعه حرف آخر و مدرس درس ریاضی حرف آخر می باشند. کسی که عمر خود را صرف آموزش و ساخت محتواهای آموزشی بینظیر برای شما دانش آموزان عزیز کرده اند. استاد منتظری داری بیش از 20 سال تجربه در زمینه کنکور و آموزش می باشند. تمام اتفاقات خوب و شیرینی که هم اکنون در آموزش کشور توسط حرف آخر رقم خورده مرهون زحمات شبانه روزی ایشان می باشد.

استاد منتظری، مدرس ریاضی حرف آخر

استاد منتظری، مدرس ریاضی حرف آخر

ویژگی های تدریس ریاضی استاد منتظری :

  • ایشان تمام بخش های ریاضی کنکور را با روش های خاصی که مخصوص خودشان است به شکل انیمیشن برای شما عزیزان کنکوری آماده کرده اند.
  • برای مثال اولین باری که نمودار یک تابع بدون استفاده از مشتق رسم شد در کتاب تالیفی ایشان چاپ شد که دارای تاییدیه وزارت آموزش و پرورش می باشد.
  • در پکیج ریاضی حرف آخر حل معادلات مثلثاتی با اختراع عقربه های n سر توسط ایشان سبب شده حل معادلات مثلثاتی به سادگی خوردن یک لیوان آب شود.
  • حل سوالات هندسه با استفاده از الگوی بادبادک از دیگر معجزات تدریس هندسه ایشان می باشد.
  • حل معادلات درجه 2 با استفاده از قانون سیبا ( c b a ) یکی دیگر از تدریس های جذاب استاد منتظری می باشد.
  • از ترکیب توابع در کنکور معمولا یک یا دو سوال طرح می شود که با استفاده از دو الگوی بسیار کاربردی به نام الگوی مثلث و الگوی ماشین می توانید به راحتی سوالات این مبحث را حل کنید.

تدریس کل ریاضی کنکور در 30 الگو:

  • یکی از دروسی که بسیاری از دانش آموزان در کنکور با آن مشکل دارند درس ریاضی است. فرمول های پیچیده و شاید غیرقابل فهمی که توسط برخی ها برای آموزش استفاده میکنند سبب شده که دانش آموزان از ریاضی بترسند. استاد منتظری و حرف آخر با درک این مسئله تحولی را در آموزش رقم زده اند. استفاده از الگو ها و انیمیشن ها و تصویرسازی هایی که خاص این مجموعه می باشد سبب شده که دانش آموزان پس از مشاهده فیلم های آموزشی ما حس یادگیری راحت و با آرامش خیال را تجربه کنند . و بتوانند مطالب را با عمق 100 درصدی در ذهن خود تثبیت کرده و هیچگاه فراموش نکنند.
  • از نکات قابل توجه در تدریس ریاضی حرف آخر باید گفت که ایشان کل ریاضی را فقط در 30 الگو به شما دانش آموزان کنکوری عزیز آموزش می دهند. بخشی های از این الگوهارا در چند خط بالاتر برای شما معرفی کردیم

پیشبینی سوالات ریاضی کنکور توسط استاد منتظری:

در سال 96 استاد منتظری هنوز مقاطع مخروطی را تدریس نکرده بودند. همانطور که میدانیم 3 سوال از 30 سوال ریاضی به مقاطع مخروطی اختصاص می یابد.استاد توانستند 27 سوال باقیمانده را بطور کامل پیش بینی کنند. یعنی دانش آموزانی که با ایشان پیش رفتند توانستند تمام 27 سوال ریاضی را بطور کامل حل کنند.

اما در سال 97 که استاد تمام بخش های ریاضی را تدریس کردند توانستند 100 درصد سوالات کنکور را برای دانش آموزان خود پیش بینی کنند. یعنی هیچ یک از سوالات کنکور 97 از زیر دست ایشان و فیلم های آموزشی که استاد منتظری تدریس کرده اند رد نشد. و عملا تمام دانش آموزان ایشان توانستند سوالات کنکور 97 را قبل از کنکورشان در فیلم های آموزشی استاد منتظری تماشا کنند.

در زیر میتوانید کلیپ معرفی ریاضی استاد منتظری توسط استاد کامیار، مرد اول ریاضیات کشور رو مشاهده کنید. این کلیپ از افتخارات موسسه حرف آخر می باشد.

معرفی ریاضی استاد منتظری توسط استاد کامیار

آدرس کانال استاد منتظری در تلگرام:

یکی از ویژگی های مثبتی که برای شما عزیزان بسیار کاربردی است ارتباط با استاد از طریق فضای تلگرام می باشد که با عضویت در این کانال شما می توانید از فیلم های آموزشی رایگان حرف آخر، خدمات مشاوره رایگان کنکور، برنامه ریزی رایگان حرف آخر و ارتباط مستقیم بهره گیرید. برای عضویت در کانال تلگرامی استاد منتظری کافیست روی لینک زیر کلیک کرده یا آدرس زیر را کپی کرده و در تلگرام خود آن را باز کنید:

https://telegram.me/harfeakhar_manager

آدرس پیج اینستاگرام استاد منتظری:

شما می توانید از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام استاد را دنبال کرده و در جریان آموزش ها و اخبار موسسه بطور کامل قرار بگیرید. آدرس پیج ایسنتاگرام در زیر:

https://www.instagram.com/abdoreza.montazeri